Gönderen Konu: MALT - Kendi Adını Taşıyan ılk Albüm  (Okunma sayısı 2771 defa)

MALT - Kendi Adını Taşıyan ılk Albüm

« Yanıtla #15 : 01.02.2007 16:08:43 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: spaztica
yahu deli misiniz divane misiniz? adamın karakterini naapacan, yatağa atmayacan, evlenmeyecen ya?! ozzy de civciv ezmiş. eeee? yaptığı şeyin kalitesini bozar mı bu? rock tarihinin devlerinden sonuçta.

hayır, tercih etmeyebilirsin, eywallah, ama bu, trip atıp çekip gitmene değer mi? o tavrı gösteren biri vardı buralarda, ne kadar anlamsız ve basitçe bir hareket...

emir sen de kelime kelime reply ederek ilginçlik yapmışsın. messenger'da yazdığını mı sandın ne? eheueueuhuee..

neyseççç öpüşüp koklaşın bakayım! yoksa 3 kedi kesip kanlarını sizin üzerinize boşaltıp ayin yapacam.

Yok abi trip atip cekip gitmem ben ;
bazi degerlerim var dunya yansa degistirmem , karaktersiz insanin islerine sadece emekten dolayi saygi gosteririm baska hicbir ovgum olmaz.
Peandoas'a da trip atmadim yani harbiden bi gun aklima eserse kicinin dibinde patlarim torpili :)

« Yanıtla #16 : 01.02.2007 17:21:53 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
"ok anlaşılmıştır"ın hikayesi. sadece "ok" yazdım ama minimum karakter sınırı gibi bir sırvalık olduğu için submit edemedim. canım sıkıldı eğlendim tamam mı? itirazı olan?

bu arada kedileri çok severim. ama canım isterse de hiçbir hayvanı öldürmekten çekinmem. insanlar da buna dahil.

« Yanıtla #17 : 01.02.2007 17:42:26 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skate
"ok anlaşılmıştır"ın hikayesi. sadece "ok" yazdım ama minimum karakter sınırı gibi bir sırvalık olduğu için submit edemedim. canım sıkıldı eğlendim tamam mı? itirazı olan?

bu arada kedileri çok severim. ama canım isterse de hiçbir hayvanı öldürmekten çekinmem. insanlar da buna dahil.

Can istemekten kasit farkli sirf sow olsun diosan o da ayri abi... :)
Neyse bu geyigi fazla uzatmiyalim , herkes oldursun birbirini...