Gönderen Konu: Skate'den kurtuluş yok...  (Okunma sayısı 1041 defa)

Skate'den kurtuluş yok...

« : 02.04.2007 18:20:16 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Normalde Endo, Spritus ve çevremizdeki daha niceleri gibi benim de aynı dönemde askere gitmem gerekiyordu. Ama "yaşasın kötülük!!!" ki yırttım askerken :) Belge der ki:

BARIşTA ASKERLığE ELVERışLı DEğıLDıR, SEFERDE GÖREV YAPAR.

Çok mantıklı. Yani savaş çıkarsa barış durumunda işlerine yaramayan beni aptalın önde gideni olarak düşmanın üstüne salacaklar (ya da patates olayına gireceğiz). şu anda benden barış yanlısı kalmadı. Çok hippie gördüm kendimi ;)

@Askerlik yapmamış erkekler: Siz siz olun şimdiden gözlerinizi mıncırmaya başlayın. Süper yırtıyorsunuz walla. Bu arada "kız vermezler" olayını da çözdüm, korkacak bişi yok. Kayınvalide ile konuştum, eşimi geri istemiyor. Ama çocuğum erkek oluyor. Yani "kız vermezler" dedikleri ilk çocuğunun erkek olmasıymış. Dert etmeyin :p

« Yanıtla #1 : 02.04.2007 18:27:31 »
Hızlı düğmeleri aç

puNky

• Full Member
    • Profili Görüntüle
hemen crt monitörümün çözünürlüğünü büyütüp tazeleme oranını küçülterek contrastı arttırdım, askere kadar 10 numara miyopum olur :P

« Yanıtla #2 : 02.04.2007 21:40:48 »
Hızlı düğmeleri aç

ref

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
bu demek oluyor ki savaş anında türk ordusu, körler, şişkolar ve gay'lerden oluşuyor :D

Eh ben de böyle yemeye devam edersem 6 ay içinde 150 kilo olurum herhalde. Hergün pizza, lahmacun nereye kadar?

« Yanıtla #3 : 02.04.2007 22:39:04 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Vaaay hadi gecmis olsun Skate kardesim ...