Gönderen Konu: Olmaz böyle rüya... :)  (Okunma sayısı 4278 defa)

Olmaz böyle rüya... :)

« Yanıtla #15 : 20.03.2007 17:03:10 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
simdi ruyalari topluca okuyunca;

genel olarak ruyalarda bir spritus gorme durumu mevcut.. hayirdir insallah :}

« Yanıtla #16 : 20.03.2007 17:25:30 »
Hızlı düğmeleri aç

puNky

• Full Member
    • Profili Görüntüle
bunu uzun zaman önce görmüştüm şimdi hatırladım;
rüyamda yine bi partideyiz, nightshift'in bi değişik hali ama parti henüz başlamamış, vigo yeni gelenlerden bazı şeyler istiyor. en son bana geliyor ve vigo "nerede kaldı olm bu donutlar? insanlar bunun için türkiye'nin dört bir yanından geliyor!" diye sitem ediyor ve birden uyanıyorum. buradan çıkaracağınız sonuç; donut yoksa, parti de yok.

« Yanıtla #17 : 20.03.2007 17:26:58 »
Hızlı düğmeleri aç

ref

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GnoStiC;13196
genel olarak ruyalarda bir spritus gorme durumu mevcut.. hayirdir insallah :}

spritus harbiden öldürülmüş ve spiritus olmuş olmaya? Cin olup rüyaları gezeer durur.. hen hen hen hen ın ın ın ın...

« Yanıtla #18 : 20.03.2007 17:50:53 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
donut rullaz! :D:p

Alıntı yapılan: puNky;13197
bunu uzun zaman önce görmüştüm şimdi hatırladım;
rüyamda yine bi partideyiz, nightshift'in bi değişik hali ama parti henüz başlamamış, vigo yeni gelenlerden bazı şeyler istiyor. en son bana geliyor ve vigo "nerede kaldı olm bu donutlar? insanlar bunun için türkiye'nin dört bir yanından geliyor!" diye sitem ediyor ve birden uyanıyorum. buradan çıkaracağınız sonuç; donut yoksa, parti de yok.

« Yanıtla #19 : 04.04.2007 20:12:56 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
X, vigo ve ben demo izliyoz.. ekranda dotlardan bir misir firavunu kafasi donuyor sonra texture kaplaniyor.. X, bunu c64'de 9 fps yapsinlarda goreyim diyor :)
neyse, baska demolar izlemeye devam ediyoruz, mesela su dalgalanma efekti felan var, saydamlik felan super, nasil yapilir felan diye dusunurken, vigo bisiler diyor. bende vigoya aklinda bir efekt varsa yapalim diyorum, kafasini egip, gozlugunun ustunden kotu kotu bana bakiyor, sictik diyorum ki kapi caliniyor.. orta yasi gecmis, kocaman bir adam giriyor iceri, adi anil tanil'mis :)
hepimize merhaba felan diyor, el sIkisiyoruz, bana ben grafikciyim, senin kayinvalideyi felan tanirdim diyor..
bu esnada kamera zoom out konumda oldugundan, orta buyuklukte bir odada bir masanin bir kenarina 3 sandalye koymusuz, karsiya projector, oyle demo izliyormusuz onu farkediyorum..

tam bu esnada Lryiu yemek hazir diye uyandirdi.. :}

ayrica, ilginc bir ruya:
http://www.tr-demoscene.info/bbs/showthread.php?t=838

« Yanıtla #20 : 04.04.2007 21:38:37 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
hahaahaha abi diyorum inanmıyosunuz, kesin geçe kıçın açık kalıyor ondan oluyor bu... bende de arada olur...

olm peki release yaptıkmı prod çıktımı? nedir?

gnos.dream.s01.e02-TZB ne zaman?

« Yanıtla #21 : 04.04.2007 23:31:46 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
coding halen devam ediyo, ruyamda henuz birkac part bitti.. 7d7'ye yetisir :)

Alıntı yapılan: vigo;13734
hahaahaha abi diyorum inanmıyosunuz, kesin geçe kıçın açık kalıyor ondan oluyor bu... bende de arada olur...

olm peki release yaptıkmı prod çıktımı? nedir?

gnos.dream.s01.e02-TZB ne zaman?

« Yanıtla #22 : 05.04.2007 10:05:52 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Abi, Gnos, rüyana hasta oldum. Süper, tam bir scener rüyası :)

« Yanıtla #23 : 07.04.2007 14:20:05 »
Hızlı düğmeleri aç

scotch

• *
  • Newbie
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GnoStiC;6216
uzun hikayenin kisasi;
scotch, metallic, remix (hepsi clique) ve ben scotch'larin evine gitmistik.. bir suru intro, demo, geyik muhabbet felan gece orda kaldik.. sabah kahvalti olayina girdigimizde metallic; remix ve benim gece boyunca SID konusunda tartistigimizi bu yuzden dogru duzgun uyuyamadigini belirtti.. ruyamizda karsilikli konusmusuz ancak bunu ne o ne de ben hatirliyorum..

clique gorunce simdi vigo f*cking gonderir diye hemen araya bronx rules diyeyim.. :)

uykuda konuşma olayı hakketten unutulmayacak bır olay...
ben de hatırlıyorum
sct