the scene > music

birlikte birşeyler yapabileceğim tracker lar arıyorum

<< < (2/2)

horselogy:

--- Alıntı yapılan: skate;14672 ---Hmmm, aslında ilginç bir fikir. Open source bir tracker'ı modifiye etmek olabilir. Ama sıfırdan tracker kodlamaya gönüllü çıkacağı konusunda şüpheliyim, hele ki sırf bu iş için.
--- Alıntı sonu ---

açık kaynak kodlu olarak soundtracker var http://www.soundtracker.org/screenshots.php3 ama kısayolları görüntüsü menüleri vs. çok kötü hatta iğrenç diyebilirim.

aklıma benim kullandığım milkytracker geliyor ama onunda kodları açık değil sanırım ? irc kanalında kodları açacakmısınız diye sormuştum proje iyice olgunlaşınca açacaz demişlerdi.

spaztica:
özellikle yeni nesil müzik yapanların bu türden 1-2 toolları olduğunu biliyorum; biri yapıyorken diğeri de başka bi kısmını yapıyor falan. ama tabii online jamsation işi biraz sakat olabiliyor, bağlantı sallantılıysa. ama yurtdışında bu sorun olmadığından o da çok rahat gerçekleştiriliyordur.

horselogy:
evet ama tracker proramlarında bağlantı çokda birşey ifade etmez diye düşünüyorum çünkü gönderilecek olan tek şey klavye hareketleri. artı sample lar ki o mesele değil sanırım?

skate:
bence enstrumanları, daha doğrusu projenin template'ini hazırlayın, ölçüyü belirleyin ve biriniz vurlamılılar ve bas olayını yazsın. daha sonra aynı dosya üzerinden her iki kişi birbirinden bihaber olarak farklı melodiler hazırlasın. en son aralara birkaç bağlayıcı solo serpin. bir bakmışsınız ki Hangar 18 ya da Alice In Hell kıvamı bir parça yapmışsınız. Hahahaha :)

Lord Henry Wotton II:
Yani bize multi player tracker kodlamaycan mı ağabey? :( (emrah smiley)

:D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git