smalltalk > pazar yeri

ridata 60x 4gb SD Kart (kampanya)

(1/3) > >>

GnoStiC:
smart-bs firmasi sagolsun, bizleri kirmadi ve http://www.herseykampanya.com uzerinden cok uygun fiyata ridata 60x 4gb SD Kart veriyor.. sadece ve sadece 02 Haziran 2007 (cumartesi) icin gecerli bu kampanyayi kacirmayin..

RIDATA 4GB SD CARD 60X
66.89 YTL

kdv+kargo dahil

skate:
oha, harbiden uygunmuş. eşime aldırıcam ben bir tane. bende var zaten sağlam bir SD card, o da hep benimkine sulanıyor :)

kampanya için smart-bs'e, haber için Gnos'a teşekkürler.

GnoStiC:
hakkaten ne kadar tesekkur etsek az bu smart-bs'cilere :)

hem bakin yazda geldi.. tatil fotolarinizi dusuk cozunurlukte, dusuk hizdaki SD'lere kaydetcem diye kasmayin, alin hizli bir 4gb yayilin... :}

ya da gp2x'ciler, bu kadar emulasyon ROM/disk'i nereye sigdircam diye dusunmeyin, alin rahat edin..

ya da mmc64'culer, sizde alabilirsiniz :)

skate:
Partilerimize katılmamış olanlar ve diğer durumu bilmeyenler için belirteyim hemen, Smart-BS 7DX ve Nightshift partilerinin resmi sponsorudur. Yani scene camiasının yegane destekçisi, "bu iş bana ne para kazandıracak ki?" mantığında olmayan sayılı firmalardandır. GamePark (GP32, GP2X v.s.), RiData gibi markaları gördüğünüzde ilk aklınıza gelmesi gereken adamlardır. "kim bunlar, bu forumda ne işi var SD card kampanyasının?" deme ihtimali olanlarınız için siz demeden yazma ihtiyacı duydum bu mesajı. Bu forumda birçok GP2X kullanıcısı olduğu için de SD card bizler için hayati önem taşıyor :)

GnoStiC:
hemen 1 duzeltme (farkli firmalar):
gamepark (gp) = gp32
gamepark holdings (gph) = gp2x

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git