smalltalk > fat agnus abla

isletim sistemi tavsiyesi

<< < (4/8) > >>

skate:
umarım tahmin ettiğim yönde bir gelişmedir de seni buralarda daha sık görmeye başlarız gnostic kardeş :)

GnoStiC:
herkes ayni seyi sordugu ya da dusundugu icin burdan acikliyayim, istanbul'a is aramak/calismak icin gelmiyorum. bir illuzyon gosterisi icin produksiyon ekibi ile toplantim var sadece :)

Bakkada:

--- Alıntı yapılan: GnoStiC;17571 ---herkes ayni seyi sordugu ya da dusundugu icin burdan acikliyayim, istanbul'a is aramak/calismak icin gelmiyorum. bir illuzyon gosterisi icin produksiyon ekibi ile toplantim var sadece :)
--- Alıntı sonu ---

:rolleyes: illuzyon ile baglanti kuramadim ama olsun onemli olan istanbula gelcek olman , donutlar benden!!!

skate:
@bakkada: ayıp etmişsin. sen gnostic'i çok seversin bilirim, partilerde sık sık muhabbet ettiniz, donut aldın arkadaşımıza v.s. arkadaş aynı zamanda karizmatik bir magician. henüz ben de izleyemedim kendisini ama hayalgücüm beni yanıltmıyordur diye umuyorum :)

GnoStiC:
ese dosta pek gosteri yapmiyorum keza "nasil yapiliyo bu" diye soruyorlar ve anlatmayinca da bozuluyorlar.. illuzyonist olmanin sartlarindan biride numarayi aciklamamak, hatta oyleki international brotherhood of magicians'a girerken 3 tane $artlari vardi.. ilk ikisi; "numarayi kimseye aciklama".. :)

turklere gosteri yapmak hakketen zor, illuzyon gosterisine gelip, "hileli bunlar, gercek degil" diyen, gosteriden sonra yanina gelip, "anladim ben senin onu nasil yaptigi (beni kandiramazsin)" diyen sadece ve sadece turkler oluyor.. yabancilar izleyip, tadini cikartiyor, sorulari "how d'ya do that?" 'den oteye pek gecmiyor..

bundan mutevellit, ozel durumlar haric pek gosteri yapmiyorum :}

tabi cok istek olursa, gelecek demo party'de vigo'yu 2ye keseriz, o ayri :P

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git