smalltalk > fat agnus abla

isletim sistemi tavsiyesi

<< < (6/8) > >>

spaztica:
"Avatar: The Last Airbender" göndermeli... yoksa siz bir su bükücü müsünüz?

bir de bu numaraların bir borsası mı mevcut? ya da maddi kaynaklara sahip her insan bu kurulmuş tezgahlardan numara -ya da efekt- alabiliyor mu? her gelene açık mı bu tezgah? tanıdık olanlara indirimler oluyor mu? rakamı ne belirliyor? ;)

GnoStiC:
htt..KALDIRILDI...rar

ilgili dosyayi kendim icin cekmistim,  140mb civarinda.. sadece bir sure orada olacak, ogleden sonra silecegim.. :)

--- Alıntı yapılan: spaztica;17582 ---"Avatar: The Last Airbender" göndermeli... yoksa siz bir su bükücü müsünüz?

--- Alıntı sonu ---

olay basit, parasi olan herseyi yapar abi :)
ama ciddi cevap olarak; net'ten herkes satin alabilir.. ancak nette satilan illuzyon stuff'lari disinda, satista olmayan, her yerden/herkesten alamiyacaginiz seyler de var..
tanidik indirimi her zaman mevcut ve rakami belirliyen birden fazla kriter var ama fikrin ne kadar ozgun oldugu veya kullanilan malzemelerin ne kadar kaliteli olduguna gore degisiyor..

--- Alıntı yapılan: spaztica;17582 ---bir de bu numaraların bir borsası mı mevcut? ya da maddi kaynaklara sahip her insan bu kurulmuş tezgahlardan numara -ya da efekt- alabiliyor mu? her gelene açık mı bu tezgah? tanıdık olanlara indirimler oluyor mu? rakamı ne belirliyor? ;)

--- Alıntı sonu ---

atiflz:

--- Alıntı yapılan: GnoStiC;17581 --- kiz bir anda beyazlasip, "cinlilere karismissiniz siz" dedi..

--- Alıntı sonu ---
Iyiymis ya. Isin bu boyutunu hic dusunmemistim.

GnoStiC:
istanbul olayi konusunda:
yarin (cmt) ogleden sonra 4 gibi istanbuldayim.. cmt gunu ve gecesi su an icin allocated.. uskudar tarafinda olacagim..

pazar gunu de spaz & vigo & hyper & mfk ile bulusacagim sanirim (goztepe?)..
turbo yurtdisina cikacagi icin programi biraz sIkisik ama gelmeye calisacakmis..

pzt gunu ogleyin toplantima gidecegim, pzt gecesi de donuyorum..

bildiklerim su an icin boyle.. kim ne stuff istiyo simdi? gelirken getireyim? :D

skate:
donut istiyoruz abi. ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git