Gönderen Konu: fenomen final  (Okunma sayısı 5961 defa)

fenomen final

« : 25.05.2008 23:49:24 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
arkadaşlar, bu perşembe fenomen yarışmasının finali yani sonu. sevgili kardeşimiz gnostic/bronx da finalistlerden... haydi scene support :  208 yazip 5100'a yollicaz!  gnos rulez!

fenomen final

« Yanıtla #1 : 25.05.2008 23:57:00 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
walla ikidir baş büyücüden fırça yiyor, biraz karizma çek, biraz mistik tripler yap, insanları şaşırt diye. istemediğim halde geçen hafta bu hafta artık kesin atılıyor gözüyle bakıyorduk. her hafta zeka oyunlarıyla, bellek numaralarıyla seyirciyi şaşırtamayacağı kesin. millet değişiklik istiyor, millet gözüne lensler takan ve tersten konuşmalar uyduran elemanın numaralarından, hayatının "tehlikeye atılmasından" heyecanlanıyor. 27 haneli sayıyla 43 haneli sayıların çarpımından pek değil. yoksa elbette kalbimiz sadece gnostic'l atıyor, sorf onu izlemek için 3 saat özal yalakası adamın programını izliyoruz. hadi gnos! göreyim seni! son programa taş gibi bir numarayla gir, ez geç ortalığı... unutma, sonucunda sıkıntı duyduğun ortamdan sıyrılabilirsin bunun sayesinde...

fenomen final

« Yanıtla #2 : 26.05.2008 01:33:38 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
eminim finalde kurbağaya falan dönüşecektir bu defa. ben de sabırsızlıkla bekliyorum :)

fenomen final

« Yanıtla #3 : 30.05.2008 01:10:13 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
Mustafa'yı alnından öpüyorum, acayip gururlandırdı bizi.

Finalde 3. geldi Mustafa arkadaşımız. Mustafa'nın 3. olmasına üzülmekle birlikte Berk'in birinci olması içimi rahatlattı. Uri bile zor tuttu kendini "içime sinmedi" demekten, profesyonelce kıvırdı lafları.

Mustafa birinciliği kaptırsa kaptırsa Doruk'a kaptırırdı. Çocuk gerçekten finale dersini çalışmış da gelmiş. Her ne kadar ufak tefek aksaklıklar yaşadıysa da sonuç olarak milleti dumur etmeyi becerdi. Mustafa ise yolundan şaşmayarak "beynimle ezerim sizi" dedi. Ezdi de. Ben bir saattir iskambil destesinin ilk kağıdını ezberlemeye çalışıyorum.

Karo altılı... Koro zaltılı, Horoz altını... Evet evet. Altın yumurtlayan tavuk, tavuğu ziken altınına el koyan horoz. Horoz'un altını. Horoz altılı, koro zaltılı. Karo altılı...

Yok ya bilgimatik işe yaramıyor, tut ki bunu ezberledim bu kağıdı 51 tane daha var. şu ana kadar ilk karta 72 dakika harcamışım. Bu durumda geri kalan kağıtları -4292 saniyede ezberlemeyi başarırsam Mustafa'yı geçebilirim.

fenomen final

« Yanıtla #4 : 30.05.2008 11:48:52 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
tebrikler gnosum... sen kalbimizin 1.sisin!

fenomen final

« Yanıtla #5 : 30.05.2008 11:56:35 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
güzeldi, özellikle de kart ezberleme numarası sıkıydı. 30 saniyede... dil olayı da güzel bir giriş kattı... ama şovmenlik konusunda ne yazık ki dümbül doruk bu sefer sağlam hazırlanmış; lensli elemanın kazanmasını pek de istemezdim...
ama mustafa'nın alamamasına üzüldüm; facebook'ta benim albümde gören arkadaşlar hala puzzle oyununun dumurunu yaşadıklarını söylüyorlar.

fenomen final

« Yanıtla #6 : 31.05.2008 00:45:37 »
Hızlı düğmeleri aç

atiflz

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://izleyenkisi.blogspot.com/
Sunu izleyebilecegim bir site bir sey soyleyin allahsizlar. Ansiklopedi gosterisini izleyebildim, bir daha goremedim baska bolumu.

Tebrikler Gnos, harika bir is basardin.

fenomen final

« Yanıtla #7 : 01.06.2008 19:27:49 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
herkese desteginden dolayi cok cok tesekkur ediyorum.. :)

@ati:
hafta ici videolari youtube'e atarim..

EDIT: final gecesi usenmeyip studyoya gelen Dursun abi ve Astron'a extra tesekkur etmeyi unuttum :)
« Son Düzenleme: 01.06.2008 21:00:30 Gönderen: GnoStiC »

fenomen final

« Yanıtla #8 : 01.06.2008 20:36:11 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atiflz;18138
Sunu izleyebilecegim bir site bir sey soyleyin allahsizlar..

Bu sifat tam olarak kimlere gitti onu cozemedim bize hitap ediosun gibi ama direk de konduramadim , bi aciklama yaparsan sevinirim....

fenomen final

« Yanıtla #9 : 01.06.2008 22:08:03 »
Hızlı düğmeleri aç

ssg

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bakkada;18146
Bu sifat tam olarak kimlere gitti onu cozemedim bize hitap ediosun gibi ama direk de konduramadim , bi aciklama yaparsan sevinirim....

bence atiflz bu forumdaki herkese "allahsiz" demek istedi. bana oyle geldi yani deyisinden uslubundan. aciklamaya gerek yok. zaten inceden besledigi bir kin var gibiydi. icimizden birini allahsizken gormus olsa gerek. o cumleyi de kinini kusmak icin araci olarak kullandi. alakasiz bir konuda laf arasinda bizi rezil etti.

ustelik ayirt da etmemis, toptan allahsizlar demis. yani hepimize. yaziklar olsun. yazik.

ssg

fenomen final

« Yanıtla #10 : 01.06.2008 22:27:53 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
ciddiye almamak ve kendisine bize yaptığı muameleyi yapmamak en doğrusu... :cool::p
« Son Düzenleme: 01.06.2008 22:43:15 Gönderen: spaztica »

fenomen final

« Yanıtla #11 : 02.06.2008 01:55:36 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
şaka bir yana o laf bana da batmıştı ve Bakkada'dan önce ben de mesaj yazmak istemiştim bu konuda. sonra da "kendince samimi bir uslup geliştirmiş arkadaş" diyerek mesajı atmaktan vazgeçmiştim. ben bu tür laflara en az alınacak kişilerden biriyim ancak forumda bu konularda çok daha hassas insanların yer aldığını düşünerek bu "samimi" laflardan biraz uzak durmak lazım.

fenomen final

« Yanıtla #12 : 05.06.2008 02:11:56 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.bronxwhq.org
tebrikler bro..
sana bi donat bulamadik  :P :)
   .oO bRoNX ^ zOmbie bOys! Oo.

fenomen final

« Yanıtla #13 : 05.06.2008 11:21:46 »
Hızlı düğmeleri aç

ref

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
beni görmedi, ben o sırada otobüsteydim.
« Son Düzenleme: 05.06.2008 11:26:00 Gönderen: ref »

fenomen final

« Yanıtla #14 : 05.06.2008 19:58:24 »
Hızlı düğmeleri aç

atiflz

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://izleyenkisi.blogspot.com/
Youtube? link?