smalltalk > pazar yeri

ış ıLANI: Nette Hayat, Oyun Programcısı

<< < (2/2)

ref:
bir dönem ünlü bir ilan vardı: "5 yıllık windows 95 tecrübesi" diye, tarih 1998.

Çoğu zaman aradığı adamdan bihaber firma ilanlarıyla karşılaşıyorum: Çok iyi derecede Word, Excel, C++, Actionscript, asp, php, sql bilen (arada da domalıp veren) adam ararlar. Word, excel bilen adamın yeri ayrıı, c'ninki ayrıı, as ayrı, php ayri vs. Hepsi olsun almışken mi diyorlar anlamadım ki? Overqualify adamları alıp napacaklar bilmiyorum ki belki bu ilanlar yüzünden değerli potansiyel elemanlardan da oluyorlar.

Decipher:

--- Alıntı yapılan: ref;18298 ---bir dönem ünlü bir ilan vardı: "5 yıllık windows 95 tecrübesi" diye, tarih 1998.
--- Alıntı sonu ---

Belli ki direk olarak M$ Dev-Team calisanlarina yonlendirilmis bir is ilani. Canim Turkiyemin isverenleri o kadar mukemmel ki M$ elemanindan baskasini kabul etmiyor anlasilan.

Benim anlamadigim diger bir husus da arkadaslar BT Becerileri kismina OpenGL, Torque oyun motoru, Win32 hede yazmisken, tercih sebebi DirectX bilgisi...

Al bi de burdan yak, Torque kullaniyorsan Win32'ye ihtiyacin ne? Hadi anladim belki cani mazosizm istiyor arkadaslarn illa Torque ustune kendi Win32 sistemlerini kodlayacaklar, peki OpenGL bilen adam ararken DirectX bilirsen daha bi alinirsin demek nasil bir malliktir onu anlayamadim...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git