smalltalk > pazar yeri

alinik a1200..

(1/3) > >>

GnoStiC:
a1200 + hdd + turbo karti vs vs komple ne varsa elinizde aliniktir :)

spaztica:
gnostic'in tam gaz amiga 1200 kodlamaya daldığına dair duyumlar alıyorduk, bugünkü haberler de bunu doğruladı...

skate:
@gnostic: eğer teknoloji tv'den bir tanıdığın varsa (kadro değişti, benim tanıdığım insan kalmadı pek) depolarında 4 tane Amiga 1200 çürümeye terk edilmişti. aklında bulunsun.

nightlord:
Turkiye'de bulma sansinin cok cok az oldugunu dusunuyorum. a1200ler son yillarda bir sekilde anormal degere bindi. Turbo kart bulursan zaten biraz ardindan da peygamberlik inebilir :)

Abi benim tavsiyem direk ebay'e dalman olur. olur da bozuk mozuk biseyi ucuza bulabilirsen ustune amigakit.com'dan 60$ civarina mainboard alarak en ucuz cozume ulasabilirsin.

Turbo kart icin ben de yillarca 060 aradiktan sonra en sonunda bu senenin basinda ebayden bir 060 bulmayi basardim (hayli tuzlu oldu benim icin) o kadar tuzlu oldu ki aylardir hala biraz daha para ayirip single sided 64 mb ram alamiyorum :) bu yuzden hala favori 4 aga demomu winuae'den seyredebiliyorum.

skate:
...ve yıllarını Microsoft'a adayan Nightlord bir Turbo kart aldığı gibi parasının bittiğini farkedince Türkiye'ye dostlarının yanına dönmeye karar verir... (şansımı deniyorum işte)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git