smalltalk > pazar yeri

Satılık C64TPC'ler

(1/5) > >>

aeymur:
Bir miktar daha C64TPC donanımı yaptım. ılgilenen arkadaşlar bena azeymur et gmail e-posta adresimden ulaşabilirler. Fiyatı kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere 38 YTL'dir. Yurt dışında bulunan üyelere taahütlü hava yolu postası ile gönderebilirim. Bu şekilde Avrupa Birliği ülkelerine 6,50YTL diğer ülkelere 7,70 YTL posta masrafı tutuyor.
http://www.saymantek.com/c64tpc_en.html adresinden C64TPC yazılımını indirebilir ve cihaz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

skate:
Kullanıcı yorumu: Elimde iki adet var C64TPC'den. Taahüt ettiği herşeyi başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Her ne kadar Ahmet projeye devam etmeyeceğini söylediyse de ilerde C64TPC v2'yi görmeyi çok isterim. Yeri gelmişken mesajı vereyim :)

joker_:
aeymur ben almak istiyorum, 1ad bana ayırabilirmisin,özelden hesap nonu gönderirsen havaleyi yapayım.

stranger:
aeymur kardeşim bulunduğun yer izmir yazıyor. Dogru mudur? Bende almak isterim hem belki 2 laflarız bi yerlerde oturup.

aeymur:
Skate: Destek için çok teşekkürler.
Joker: 1 adet TPC ayırdım ve özelden mesaj attım. ılgin için çok teşekkür ederim dostum.
Stranger: Güzel olur tabi, ben de isterim. ıkimiz için de uygun bir zaman belirleyelim o zaman. Ben yarın müsaitim, sen?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git