Gönderen Konu: Skate loves scene!!!  (Okunma sayısı 1041 defa)

Skate loves scene!!!

« : 28.07.2005 00:13:48 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Arkadaşlar, şu aralar çok yoğun bir dönem geçiriyorum. Bir taraftan şirket, bir taraftan freelance işler, bir taraftan party hazırlıkları, bir taraftan yakında size güzel bir sürpriz olacak projemiz, evlilik, spor salonu, kaykay hede hödö derken naapcaamı şaşırdım. Peki naaptım dersiniz? Bu gece hepsini boşverdim, tüm gecemi scene'e adadım. 64'de code yazdım. scene.org'dan gigabyte'a yakın demo indirdim, 10'da birini anca seyredebildim, okumadığım news, girmediğim forum kalmadı. Son olarak uzandım sırt üstü, 80'lerin sonlarından bu yana geçen süreci yıl be yıl düşündüm. Bu yılların son 7 senesini birlikte geçirdiğim, bana scene hayatımın en zevkli anlarını yaşatan Hydrogen, Datura, Endo üçlüsünü düşündüm. (Teşekkürler kardeşlerim). Elbette ki bu üçlünün haricinde onlarca daha scener geldi geçti aklımdan. Hiç duygusal bir insan olmadığım halde resmen scene'e ilanı aşk edesim geldi. Sonunda en azından bu mesajı atmaya karar verdim. 80'lerde bacak kadar veletken beni ciddiye alıp bana destek olan Mert Hekimci'den (Digahole/Accuracy/Onslaught) bugün hala yanımda olan scener arkadaşlarıma teşekkür ederim. Size söz veriyorum bu sene ve bundan sonraki seneler tr-scene altın yıllarını yaşıyacak. Bunun için çok fazla girişimimiz var. Aramıza birçok yeni genç katılacak ve yetenekleriyle bizi kıskandıracak...

Skate loves scene!!!

« Yanıtla #1 : 28.07.2005 17:16:48 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
ve hep beraber:

...and the scene loves youuuuu.....!