smalltalk > pazar yeri

internette program satmak

<< < (2/2)

Ragnor:
Verdiğim siteleri genel olarak oyun geliştiricileri kullansada öyle bir mecburiyet yok, birçok shareware program geliştiriciside kullanıyor. eSellerate anladığım kadarıyla %8.9'unu alıyormuş. BMT Micro %9.5 alıyormuş ve Plimus ise %15'lerden başlayıp ürünün fiyatı arttıkça komisyon oranlarını düşürmüş. Birde bankanın 20 dolar kesmesi mantıklı gelmedi bana. Ama işte her zaman olası en saçma ihtimali beklemek gerek, o yüzden bişey diyemiyorum. Yoktur umarım öyle saçma bi uygulama.

skate:
Western Union ile para transferi yapıyorsanız oluyor öyle şeyler ancak bu tür durumlarda o kadar komisyon kesileceğini sanmıyorum. Zaten peryodik ödeme oluyor diye biliyorum. Yani $25'a ürün sattığın gibi hesabına geçmiyor da o ay $750'lık ürün satılınca ay sonunda toplu bir ödeme yapılıyor olması lazım. Bu şekildeyse rakam büyüdükçe kesilen rakam daha az olacaktır. Yani $25 senin eline 1 cent olarak geçse bile $750 büyük olasılıkla $670 falan gibi geçecektir (tahmin tabii ki).

devreci:
ing banka sordum western union ile işlem yaptıklarını ücretin 25 dolardan fazla olacağını söyledi
vakıf banka sordum western union ile işlem yapmadıklarını ,euro hesabı açılırsa hiç ücret almayacaklarını söyledi ilginç? yada anlamadı

esslerate güzel ama setsystems.com da üye olurken check eden bir sistem var hesabı ,yani hiç ücretsizde olabiliyormuş  bankaya göre , üye olurken bilgi edinebiliyoruz

ama paranın ayda bir gönderilmesi sorun olmaz  25 dolar kesilmesi

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git