smalltalk > pazar yeri

c64 amiga atari gameboy vs.

<< < (3/6) > >>

tesla:
Game Boy kasetleri mi???? çok şanslısınız, Ankara'da hiç kalmadı onlardan. Eldeki 25 in 1 ve Metroid ile yıllardır idare ediyom.

eirik:
turbo: ben gameboy kasedi sorucaktim dimi? bunu ajandaya da yazayIm unutmiyim, kusura bakma bugun bo$ bo$ saatlerce dolandIm durdum ke$ke sorsaydIm akLIma gelmedi.

pe'noas: asLina bakarsan fiyatlar pahali olmasIna pahali ama ba$ka tek alternatifin bit pazarlarI. buradan alacagIn $eyin de garantisi olmuyor, sordugunda bazen adam bile bilmiyor zaten cogu ornegin televizyoncularIn hurda diye cIkardIKlarI $eylerden topluyorlar. neyse kIsacasI bi yanda 5-10 milyona cali$ip cali$mayacagI kesin olmayan bir makina, ustelik de bozuk bi makina icin o kadar yol teptigine yanarsIn (sanirim topkapidaki pazarI yeniden canlandirmaya cali$iyorlar) , diger yandan 35 milyona en azIndan cok buyuk ihtimalle cali$acak ve cali$masa bile en azIndan geri verebilecegin bi makina. sen olsan hangisini secerdin ? :)

tesla: hacIm bak talhaya wondrous^clq in eski bi pc magazinde yazdigi yazILarI derledim onlarI yollayacam ptsi gunune falan , istersen hemen sana da bi kac bi$ii toplayabilirim kaset olarak yada ba$ka ne istersen i$te.

vigo:

--- Alıntı ---Originally posted by PE&OAS@Dec 2 2005, 08:25 PM
valla disk drive yok bende 64 icin, bir sorsana abi gidince...

--- Alıntı sonu ---

hehehe.... ben boşuna mı yolladım o disketleri o zaman?

PE&OAS:
vigo: yok boşuna yollamadın o aralar bulmuştum bir diskdrive alamadım o ayrı :D

bakkada: ne diyon abi anlamadım :P esk.de harbiden atıyorlar c64leri, a500leri. sağlamlığına filan bakmadan, 3e satınca nasıl seviniyorlar bir c64ü gör, bide ist.te bi elektronikci vardı pendikte, 60 ytl dediydi, hatırladıkça ağlarım.

vigo:
ya eski şehirde bu tip hardwareci mi var anlamadım?

eğer istanbul dışında her neresi olursa olsun,
commodore bazlı bişiler var ise,
ve siz o yeri tanıyorsanız,
bi hafta sonu ayarlayalım ve oraya gidelim...
ne var ne yok alalım ...

ok mi?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git