smalltalk > pazar yeri

c64 amiga atari gameboy vs.

<< < (4/6) > >>

PE&OAS:
tam olarak hardwareci degil, biemer bilgisayar kurslarının sahibiymişler, ayrıca ellerinde cpc, spectrum, atari gibi degişik makinalarda var, eskişehir esnaf sarayının hemen yanında küçük bir dükkanda... bir sürü disket var hatta amstradların 3" disketlerinden dahi var, ben genelde oradan alıyordum gerekenleri ancak uzun zamandır okul nedeniyle gidemedim... örneğin amiga 500'ler için 2 mb kart vardı ki türkiye'de 3-5 kişide ancak görmüştüm... daha birçok alet var gidip toptan kaldırılırsa ucuzada gelir diye düşündüm bende vigo hocam...

Bakkada:
Eskisehire baskin duzennemek lasim gelir...

vigo:

--- Alıntı ---Originally posted by PE&OAS@Dec 4 2005, 11:26 AM
örneğin amiga 500'ler için 2 mb kart vardı ki türkiye'de 3-5 kişide ancak görmüştüm...
[post=3268]Quoted post[/post][/b]
--- Alıntı sonu ---

aah aah zamanında ben bu kartlardan yan yana 300-400 tane gördüümü hatırlıyorum... çünki o günlerde çalıştıım yerde, ilaveten ram kartı da üretiliyordu ve ben ilgilenmemiştim bile :) a500 de 2mb mi? yemişim a500 ü a3000 varken :) :) :) demiştim...

ya arkadaşlar, o dükkan yada dükkanlar her nerede ise bi telefon açsak, sorsak ne var ne yok diye ve randevü alıp gitsek?

PE&OAS:
telefona gerek yok, zaten telefonunu bulmak baya zor olur hemde sahibi makinalar ile sadece oyun bazında ilgilenmiş yani amiga 500 ile c64ü ayırabilir belki ama size atari 800xl'i c64 olarak verebilir o yüzden en iyisi gidip almak...

vigo:
ya tamam işte, biz istanbuldan kalkıp başka bi şehire gelicez,
nereye gideceksek sorunda adamın elinde ne var bi örenelim boşuna okadar yol tepmiyelim.

anladınmı?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git