smalltalk > pazar yeri

c64 amiga atari gameboy vs.

<< < (2/6) > >>

skate:

--- Alıntı ---Originally posted by eirik@Nov 26 2005, 05:56 PM
@spaz: ben bugun sabah konu$tum, amcayla pazarlik ettim; sanirim aynI yerden bahsetmiyoruz. saat 12 ile 16 arasInda elindeki tum c64 ve amiga larI satmI$ olmasI pek olanakLI gelmiyor cunku kulaga :) senin sanirim kari$tirdigin ki$iyi de biliyorum ben. :)
[post=3101]Quoted post[/post][/b]
--- Alıntı sonu ---

yok olm aynı yerden bahsediyorsunuzdur da adam Spaz'ı görünce dinazorlara gitmesin, gençler yararlansın diye satmamıştır elindekileri :P

spaztica:
evet haklıymışsın, dediğin yer, benim dediğim yerden farklı imiş. hemen yakın takibe almak için bugünuğradım bahsi geçen dükkana ve sadece bir adet a500 ile bir adet a600 olduğunu öğrendim. a1200 yoktu ve soranı çokmuş, c64 ise anca 15-20 güne belki bir tane düşer dedi. merak edenler boş yere oraya kadar zahmet etmesin... fiyatları da bana biraz tuzlu geldi, sadece bir a500'e 35, a600'e de 40 milyon istedi.

tURbO:
Ben oraya zirt pirt gidemedigimden dolayi..

GAMEBOY siyah/beyaz icin oyun kartuslari var mi? ve fiyatlari nedir? benim icin sorar saniz cok sevinirim. simdiden tesekkur ederim..

PE&OAS:
valla disk drive yok bende 64 icin, bir sorsana abi gidince...

fiyatlar uygun gibi, nice insan a500e 60 ytl istiyor tanidigim... gerci esas maden var bende amma eski$ehire gidemiyorum bu aralar, 5 c64u 20 ytl gibi alabilirim, psu ile birlikte...

Bakkada:

--- Alıntı ---Originally posted by PE&OAS@Dec 2 2005, 08:25 PM
valla disk drive yok bende 64 icin, bir sorsana abi gidince...

fiyatlar uygun gibi, nice insan a500e 60 ytl istiyor tanidigim... gerci esas maden var bende amma eski$ehire gidemiyorum bu aralar, 5 c64u 20 ytl gibi alabilirim, psu ile birlikte...
[post=3235]Quoted post[/post][/b]
--- Alıntı sonu ---

Seni dove dove oldururum lan acimam hemde :)
ayip be olm atilir onnar bizim gibi adamlar almassa :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git