smalltalk > pazar yeri

ariyorum: polikarbonat(lexan) sprey boya (lacquer)

(1/3) > >>

disq:
buldum aslinda ama ufacik spraycan 14 milyon buldugum yerde, daha ucuza ariyorum. kime sorsam falan derken burada sprey boyalar konusunda bilgili cok kisi oldugu (wink wink) aklima geldi sansimi deniyorum. 4-5 kutu alicam farkli renklerde, 60-70 milyon boyaya vermek hic icime sinmiyor. bu tip boyalarin hesapli alinabilecegi bir yer vardir heralde.

boyanacak sey r/c araba body'si bu arada. iceriden boyaniyor deli gibi maskeleme isi yapiliyor. koyu renkler once, sonra arkaya beyaz, sonra acik renklere dogru maskeleri cikartip cikartip boyaniyor. ebesi yani. airbrush canlisi biri olsam airbrush ve kompresor arardim ama degilim.

spaztica:
walla bi dönem airbrush ile çalıştım okul zamanlarında; sümüğümün renkli olması gibi bir side-effect pek rahatsız ediciydi... maskeleme içinde rulo halinde satılan ve yapışkanı baş ağrıtmayan türden maskeleme bantları vardı, onlarla çalışmak pek keyifliydi... ama pahalı olduğundan biz klasik seloteypleri birkaç kez parmaklara yapıştırıp çekerek benzeri bir tam yapışmama, ama tutunma etkisi yaratıyorduk... :o) airbrush'un sprey ile alakası olmaz bile, koca koca tükürür sprey... ama tabii araba gibi işlerde rahat olur...

hey yavrum hey.. coder'lıktan kaporta boyamacılığına geçiş de pek bir üzücü olsa gerek. :P

spaztica:

--- Alıntı ---Originally posted by spaztica@Dec 16 2005, 02:19 PM
walla bi dönem airbrush ile çalıştım okul zamanlarında; sümüğümün renkli olması gibi bir side-effect pek rahatsız ediciydi... maskeleme içinde rulo halinde satılan ve yapışkanı baş ağrıtmayan türden maskeleme bantları vardı, onlarla çalışmak pek keyifliydi... ama pahalı olduğundan biz klasik seloteypleri birkaç kez parmaklara yapıştırıp çekerek benzeri bir tam yapışmama, ama tutunma etkisi yaratıyorduk... :o) airbrush'un sprey ile alakası olmaz bile, koca koca tükürür sprey... ama tabii araba gibi işlerde rahat olur...

hey yavrum hey.. coder'lıktan kaporta boyamacılığına geçiş yapacak adam mıydın sen be... :P
[post=3575]Quoted post[/post][/b]
--- Alıntı sonu ---

skate:

--- Alıntı ---Originally posted by spaztica@Dec 16 2005, 02:19 PM

hey yavrum hey.. coder'lıktan kaporta boyamacılığına geçiş yapacak adam mıydın sen be... :P
[post=3575]Quoted post[/post][/b]
--- Alıntı sonu ---
Spaz, olm, senin kadar çok şey bilen ve uygulamayan kaç tane scener vardır bu yer yüzünde sorarım sana :) Ulan sprey boyaya kadar her tür gereksiz bilgiyi depolamışsın da bir tane intro bile kasmıyon son zamanlar. Ben senin kötü kaderini kırman için gerekli olan şeyi biliyorum. "One year demo" isimli bir demoyu bir gecede kodladığın anda üzerindeki lanet kalkacak gör bak :lol:

vigo:
ahaha haha ahahahah hah a
ulan son zamanlarda en ok güldüüm şey oldu bu yaa ahahaaha

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git