smalltalk > pazar yeri

bazı ebay malları (pay pal'le)

<< < (3/3)

fiskem:
eski bir komodorcu olarak bu forumda yeniyim ve gercekten cok seviyeli buldugumu ki bu turkiş forumlarda çok rare bir ozelliktir, belirtmek istedim oncelikle..

ben de çin den bi universal flash/eeprom programlayici siparis etmistim, odemeyi paypal ile yapdim, posta olarak da TNT di sanirim (DHL de olabilir)
secmistim, tabi +shipping diye onu da onceden verdik.

bana hemen bi e-mail geldi, diyo çinli amcam mali verdik, bide tracking numarasi verdi. Hergun o numara ile mal nereden nereye gidiyo kontrol ettim.

Çinde 2 şehir gezdi, ordan direk Belçika ya gitti, 1 gun orda istirahat etti,
muteakiben "turkiye gumruge girdi" raporu vardi sitede,

turkiyeye girisinden 2 gun sonra da elime gecti, saosunlar kapiya kadar getirdiler, hicbir ucret odemedim fazladan.... fakat....

bana gelen mal ile sitede resmini gordugum ayni degil...
daha dogrusu çok benziyo.. valla helal olsun iyi benzetmisler, ayni ikizi gibi...
sitede gozuken 48pin TSOP adaptoru de cikmadi aha bu da cabasi...

kisaca çin bizi alicengiz de de gecmis gibi geliyo bana

saygilar

not (komodor=commodore koyden yarin gelmedik :)) heheh )

kasa-demo:
yaptığın gösteri neydi peki

skate:
@fiskem: foruma hoşgeldin ve ebay'de yaşadığın sorundan dolayı geçmiş olsun kardeşim.

@kasa-demo: gün geçtikçe seninle tanışmak ve sana özel bir translator geliştirmek için sourceforge.net'de bir proje açmak isteği artıyor içimde :)

puNky:
what skate said :)
@skate: bir ipucu: "çok HORA geçer"..

fiskem:
@GnoStiC;
fiskem

1997 yilinda israil'den 2 tane video kaset siparis vermistim. gumrukte emniyet izleyecek diye el koydular, bir daha haber alamadim.

bana oyle geliyo ki adamlar kaseti beyenmemisler, bence kamiller xxx biseyler ummus olmali gibi geliyo tabi hayal kirikligini kasete de yansitmislardir.

1998 yilinda amerika'dan illuzyon malzemeleri siparis verdim, gumrukte beraberce actik, bunlar ne dediler anlattim. normalde buna bi$iler odemen lazim ama bize bir numara yaparsan al git dediler, numarayi yaptim ve paketi aldim.

usta sanirim Davut Copperfiyildin adam kaybetme numarasini iyi biliyon gibime geliyor, sanirim adamlari biyerlere tatile yollamisindir bir anda.

2000 yilindan sonra verdigim siparislerin hicbirinde sorun cikmadi. (insallah cikmaz)

neden cunki 98 yilindaki illuzyon ise yaramis..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git