smalltalk > pazar yeri

amiga disket surucusu

(1/2) > >>

eirik:
elinde fazladan amiga disket surucusu olan var mI ? yalniz amiga aramiyorum, "benim amigayI vereyim/satayIm icinden alirsin surucusunu" gibi bi$ii degil benim istedigim cunku zaten elimde iki tane amiga var ve 3 tane de amiga disket surucusu var, suruculerden 2si bozuk ve biri de dun itibariyle aynI zamanda kIrIk :) yeni bi amiga daha almak evi amiga coplugu yapacak.

@pe&oas: abi senin verdigin surucu de cali$madI ya, ama surucu denetleyicisinden olamaz cunku farkLI disket suruculerde farkLI problemler cIkIyor, birinde disket tam oturamazken digerinde okuyor ama hicbi$ii okmuyor.

eirik:
bu arada bi$ii daha ekliyim, elimde airbug un abd ye gitmeden once bIraktigi bi ayakkabI kutusu amiga disketi var (yakla$Ik 200-300 tane) ama benim amiga da yapabildiklerim workbench disketini takan adamIn elini izlemekten oteye gidemiyor. bu saatten sonra amiga icin kod kasmam ama en azIndan disketlere bi bakar incelerim, iclerinden cok degerli $eyler cIkacaktir buyuk ihtimalle.

PE&OAS:
ya anladım ben abi senin sorununu, amiga disket sürücülerinde de kafa ayarı diye ayar eden birşey var, o bozulmuştur eminim, senin elindeki sürücününkini yapmıştım 4-5 saatte, ben sana nasıl yapıldığını gösteren dökümanı şeyedeyim... senin elin alışıktır çabucak halledersin... yalnız çalışan bir amiga fdd daha lazım ayar için, 7d6'ya skate getirirse mesela orada olabilir...

skate:

--- Alıntı ---Originally posted by PE&OAS@Mar 14 2006, 10:53 AM
yalnız çalışan bir amiga fdd daha lazım ayar için, 7d6'ya skate getirirse mesela orada olabilir...

--- Alıntı sonu ---
Ahahahahahhhaa... Koptum :)

1) Ulan alemde tek çalışan Amiga FDD benim mi?
2) 7D6'nın en erken Eylül'de olacağının farkında mısınız? :)

ısteyen kapar hardwareları gelir Kağıthane'ye, bir akşam konuğum olur. Kapım her zaman açık sizlere.

spaztica:
amiga disketlerini pc'ye aktarmak için kullanılan bi tool (disk2adf idi sanırım) vardı; onunla en azından disketleri okuyup adf olarak kaydedebilirsiniz. airbug'ın şu arşiviyle de ilgilenmek lazım; amiga için hala birşeyler yapmak isteyen meraklısı için source'ları bir yer koysak derim ben.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git