Gönderen Konu: Olmaz böyle rüya... :)  (Okunma sayısı 4290 defa)

Olmaz böyle rüya... :)

« : 20.03.2006 12:26:35 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Arkadaşlar geçen gün bir rüya gördüm ki akıllara zarar. Son zamanlar çok scene aktivitesi içinde yer almak benim beyni bulandırdı anlaşılan.

Rüyamda Endo ile birlikte 4.Levent'den Beşiktaş yönüne doğru minibüse bindik. Ben en arka sol köşedeyim, Endo da yanımda. Sonra bir baktım camın yanına Spritus geldi ve camı tıklatmaya başladı. Ben de rüya icabı minibüsün en arka camını açabildim :) "Nooldu hayırdır" dedim Spritus'a, O da "abi çok acil gelebilirmisin bir saniye" dedi. ıçimden "ulan minibüs kalkmak üzere, off ya falan dedim". Neyse Spritus israr edince ben de elimdeki 5.25 disket kutusunu Endo'ya verdim ve minibüsden indim. Gittim yanına Spritus'un "ne var olm, nedir derdin" dedim. Herif pis pis sırıtarak "Ahahaha. Ben şu anda Van'dayım olm. Ahahahaha" diip fade out ile kayboldu. Ben de çok normal bişiymiş gibi "ıpne! Sırf beni minibüsden indirmek için yaptı şerefsiz!" diye kızdım. Tabii kaçırdım minibüsü, disketler de Endo'da kaldı. ıçlerinde ne vardı onu çok merak ediyorum. Çünkü her zaman taşıdığım disket kutum değildi o :lol:

şimdi söyleyin arkadaşlar, benim hastalığımın bir ismi var mıdır acaba? Ya da tıpta benim gibilere bir çare? :)

« Yanıtla #1 : 20.03.2006 12:35:45 »
Hızlı düğmeleri aç

spritus

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

« Yanıtla #2 : 20.03.2006 12:41:21 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Abi bu hastaligin iki ilaci var

1.KocaKari Style:

daha buyuk bi battaniye/yorgan aliosun acikta kalan yer olmuyo.

2.Scener Style:

sana acil bi parti lazim abi :)

« Yanıtla #3 : 20.03.2006 15:29:40 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
ahahha
buna MOKAR hastalığı diyoruz.
tedavisi pek iç açıcı diil...

keza, genelde buna "bilader KIÇIN AÇIK KALMIş" denir...

ahah hah aah

ulan koptum yaaa....

« Yanıtla #4 : 20.03.2006 16:06:05 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
bu tur ruyalarda en kotusu, birseyle ugrasirken save etmeden uyanmaktir, cunku bir sonraki benzer ruyada bir onceki yaptiklarinizi bastan tekrar yapmak zorunda kalirsiniz..  :D

« Yanıtla #5 : 20.03.2006 16:38:28 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
Alıntı
Originally posted by GnoStiC@Mar 20 2006, 04:06 PM
bu tur ruyalarda en kotusu, birseyle ugrasirken save etmeden uyanmaktir, cunku bir sonraki benzer ruyada bir onceki yaptiklarinizi bastan tekrar yapmak zorunda kalirsiniz.. :D
[post=6209]Quoted post[/post]
[/b]

valla nasil oluyo bilmiyorum ama ben genelde cok hakimimdir ruyaya. hep save edebilirim. arti sonraki gece kaldigim yerden devam edebilirim (load da edebiliyorum yani)

nitekim pekcok rutini ruyamda cozmustum.

« Yanıtla #6 : 20.03.2006 17:02:58 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
hakkaten bu cok oluyor yaw.. :)

Alıntı
Originally posted by nightlord@Mar 20 2006, 04:38 PM
nitekim pekcok rutini ruyamda cozmustum.
[post=6213]Quoted post[/post]
[/b]

« Yanıtla #7 : 20.03.2006 17:08:14 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
uzun hikayenin kisasi;
scotch, metallic, remix (hepsi clique) ve ben scotch'larin evine gitmistik.. bir suru intro, demo, geyik muhabbet felan gece orda kaldik.. sabah kahvalti olayina girdigimizde metallic; remix ve benim gece boyunca SID konusunda tartistigimizi bu yuzden dogru duzgun uyuyamadigini belirtti.. ruyamizda karsilikli konusmusuz ancak bunu ne o ne de ben hatirliyorum..

clique gorunce simdi vigo f*cking gonderir diye hemen araya bronx rules diyeyim.. :)

« Yanıtla #8 : 20.03.2006 20:29:50 »
Hızlı düğmeleri aç

PE&OAS

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
:D

bu bana üç sene öncesi rüyamda aegis'i gördüğümü hatırlattı yav, gerçi benimkinde sır kapısı tadı var biraz. şimdi camın yakınında bir masa üstünde standlı bir commodore 64+1084, yakınlarda 1541 olması lazımdır çünkü aegis rüyamda "t intro" diye birşey yapmış onu gösterdi bana artı bide turbo assembler'den kodları okuttu... intro temel olarak ortada duran bir büyük açık yeşil t harfinin kuzey, güney, doğu, batı yönlerinde koyu yeşik kopyalarının çıkıp kaybolması gibiydi... garip olan şey o güne kadar aegis'in resmini ya da kendisini görmemiş olmam ve turbo assemblerin t'sinden haberim olmamasıydı... ondan sonra bronx'un sitesinde uzun zaman sonra gördüm aegis'in 7d3'teki resimlerini baktım rüyamdakiyle aynı... ondan sonraki şoku ccs'de tasm'i açınca yaşadım...

bide bir haftadır her rüyamda scene ile ilgili şeyler görüyorum, mesela geçen akşam ciddi ciddi nightshift'i gördüm, yalnız bende tanımadığım bir hatunla gelmiştim partiye, bizim caret'in bayağı bir değişik versiyonunu izledik filan...

« Yanıtla #9 : 20.03.2006 22:05:29 »
Hızlı düğmeleri aç

Decipher

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://beskrajnost.com
keşke o versiyonunu da upload etseydin biz de izlerdik :P o değil de ben en son scene ile ilgili bir rüya gördüğümde nightshift'te partideydi :) h2o'nun yanında uyumuş olmamdan olacaktır ki böyle rüyada h2o bana paso bişi söylüyordu yalnız söyledikleri ne almanca ne ingilizce ne de türkçe idi böyle garip bir dille [afrikalılar konuşur ya hulahulu okuju huju diye aynen öyle] bir şeyler söylüyordu uyanınca demiyeyim böyle oldukça kibar bir ses tarafından uyandırıldım "gökseel olm kalk ortalıkta yatıyorsun" abim falan sandım gözümü bi açtım iri cüsseli böyle benim 3 katım bir adam karşımda eheh spritus'tur adının baş harfi neyse işte toparlanıp makinamın altına yattım :D
100% pure coder pr0n

« Yanıtla #10 : 20.03.2006 22:06:59 »
Hızlı düğmeleri aç

Decipher

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://beskrajnost.com
double post için özür dilerim ama söylemeden edemeyeceğim acaba birimiz geyiğine plazma'ya demoscene rüya tabirleri serisi mi yazsa rüyada spritus görmek yeni bir demoya alamettir :P
100% pure coder pr0n

« Yanıtla #11 : 21.03.2006 00:20:47 »
Hızlı düğmeleri aç

eirik

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://localhost/
ben gecenlerde ruyamda resident i gordum esas. bi yerden haber geliyordu spritus olduruldu diye, sonra resident olarak herkes olay yerine gidiyordu, derken polis sorgusunda $uphelendigimiz biri olarak yabancI bi scener In adI geciyordu, sanIrIm rebels elemanlarIndan biri, neden olarak da onlar ucuncu olmasI ve resident in birinci olmasIndan dolayI grup bunu hazmedemedi ve spritusu oldurttu.

ne zamandir bunu spritus a birebir anlaticaktim ama surekli unutuyordum burayI gorunce hatirladim $imdi anlatmadan gecmeyeyim dedim

« Yanıtla #12 : 21.03.2006 01:55:43 »
Hızlı düğmeleri aç

mrr

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emre.co.uk
Alıntı
Originally posted by skate@Mar 20 2006, 12:26 PM
"Ahahaha. Ben şu anda Van'dayım olm. Ahahahaha"
:lol:

« Yanıtla #13 : 21.03.2006 08:27:54 »
Hızlı düğmeleri aç

aegis

• Full Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.amigaturk.com
@PE&OAS: ahahaahahahahaaa.... olm alemsin ya... acaip koptum...

Belli bitarafınız açıkta yatmışınız üstadlar.  :lol:  :lol:  :lol:  :P

« Yanıtla #14 : 21.03.2006 09:38:16 »
Hızlı düğmeleri aç

spritus

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info
Alıntı
Originally posted by Dec1pher+Mar 20 2006, 11:05 PM-->
QUOTE(Dec1pher @ Mar 20 2006, 11:05 PM)
keşke o versiyonunu da upload etseydin biz de izlerdik :P o değil de ben en son scene ile ilgili bir rüya gördüğümde nightshift'te partideydi :) h2o'nun yanında uyumuş olmamdan olacaktır ki böyle rüyada h2o bana paso bişi söylüyordu yalnız söyledikleri ne almanca ne ingilizce ne de türkçe idi böyle garip bir dille [afrikalılar konuşur ya hulahulu okuju huju diye aynen öyle] bir şeyler söylüyordu uyanınca demiyeyim böyle oldukça kibar bir ses tarafından uyandırıldım "gökseel olm kalk ortalıkta yatıyorsun" abim falan sandım gözümü bi açtım iri cüsseli böyle benim 3 katım bir adam karşımda eheh spritus'tur adının baş harfi neyse işte toparlanıp makinamın altına yattım :D
[post=6223]Quoted post[/post]
[/b]

hakkaten ortalıkta yatıyordun ama, biri dalgınlıkla üstüne basacak da grup bir coder'dan olacak diye korktum :)

\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t
<' + '/div>\n\t\t\t\t\t\t\t\t\t