smalltalk > pazar yeri

donut saglayici araniyor

<< < (4/5) > >>

Ragnor:
ılahi tURbO... senin yüzünden ofiste deli sanacaklar beni (neden olacak? kendi kendime yarılarak gülüyorumda ondan :)).

GnoStiC:
meraklisina:
Wayne Schmidt's Doughnut making page

Hydrogen:
-Sayin Commodore dergisi yetkilileri. Uc post once macera pesinde kosesinde tuyosunu verdiginiz "Castle of scene" adli oyunda, butun dediklerinizi yapmama ragmen, "Donut"u almam mumkun olmadi. Kaloriferin altini kazmama ragmen orada hic bir sey bulamiyorum. Acaba bendeki oyun bozuk mu? Eger bozuksa Izmir'de bana bir bilgisayarci tavsiye edebilir misiniz? Zaten sizde aciklanan oyunlarin cogu buraya gelmiyor. Bana o oyunlarin Amiga versiyonunun olmadigini ve hic cikmayacagini soyluyorlar.
Son olarak biraz daha fazla Amiga oyunu acikamasi yayinlayabilir misiniz? Butun dergiyi C64 oyunlari kapliyor. Biz Amigada kalmis olanlari da dusunurseniz cok seviniriz.
Simdiden tesekkur eder, basarlarinizin devamini dilerim.

Mert Cinarcioglu

Merhaba Mert...
Uc post once, Tunc Dindas arkadasimizin gonderdigi tuyo dogru ancak malesef eksik basilmis. Yasli adam haritayi verdigi zaman, dikkatli bakarsaniz(ard arda iki kere look komutu verdiginizde dikkatli bakmis oluyorsunuz) haritada "G" ile isaretlenmis yerin ust kisminda, "K" ile isaretlenmis bir yer daha oldugunu goreceksiniz. Once buraya gideceksiniz. Burada bir dukkan var. Kapiyi open door ile acin. Kalorifer tesisatcisiyla konusun ve ona haritayi gosterin. Evet gordugunuz gibi o siradan bir kalorifer tesisatcisi degil bir gizli polis. (Burada c64 versiyonunda guzel bir animasyon cikiyor, Amiga versiyonunda sadece muzik caliyor)Simdi size dinleme cihazini verecek. Ardindan Tunc arkadasimizin gonderdigi tuyodaki her seyi yapin. Sizi odaya kapattiklarinda dinleme cihazini acarak "Help me, I am hungry" komutunu yazin. Kaloriferden tik-tik diye bir ses duyulacak. Simdi kaloriferin altini kazarak donutu alabilirsiniz.
Ikinci sorununuza gelince.  Dergide C64 versiyonu aciklanmis oyunlarin bir cogunun Amiga versiyonlari da cikiyor. Izmirde de bulabilirsin cok buyuk bir ihtimalle. Baska bilgisayarcilari da arastirmanda fayda var. Ama unutma, yeni oyunlar genelde cok daha genis kapsamli oldugundan bunlarin cogunu calistirabilmen icin 1mb. alman sart.
Daha fazla Amiga oyunu istegine gelince. Malesef oyun aciklayan arkadaslar daha cok C64 versiyonlarini tercih ediyorlar. Gene de bu konuda elimizden geleni yapiyoruz.  Bu ay da iki Amiga oyunu acikladik. Zaten Macera pesinde kosesindeki tuyolar hem c64 icin hem amiga icin calisabiliyor.

skate:
Kopuşun doruklarıdayım :lol:

stranger:
Ya ben en son party icin istanbula geldigimde pudra sekerli borek gibi bisey yemistim. Sahildeki bir gevrekcide. O neydi ki? Halen tadI damagImdadIr.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git