smalltalk > pazar yeri

donut saglayici araniyor

<< < (2/5) > >>

mrr:
:D  :D  :D  :D  :D  :D

ooh hemen bi tane gidiyim yiyim içi böle beyaz kremalı olandan... bavyeralı.. yumuşacık ekmeği ooooh..

GnoStiC:
senin mesajindaki 1215 sk, benim isyerime yakin (1211 sk), velakin burasi yenisehir.. bu killandirmisti..

ANCAK, i$in ilginci, pazar gunu stranger ile yaptigimiz meeting sonrasi (bostanli), karsiyaka carsiya "sutlu naciye" yemeye gitmek icin yururken, kenarda kumpir makinalarina benzeyen ve uzerinde donut yazan eski atil bir makina gordum.. bu da senin karsiyaka tanimina uyuyordu..

eger sokak numarasi da duzgun olsaydi, heralde su saatlerde karsiyakada donutcu ariyor olurdum..  :lol:

--- Alıntı ---Originally posted by skate@Apr 18 2006, 02:19 PM
Senin donut mesajının üzerine ben de içimden "ulan inandırıcı ve kesin bir adres verir ve sonuna da smiley koymaszam, Gnostic kesin numarayı yer" dedim. Netekim başarılı da oldum :lol:
[post=7068]Quoted post[/post][/b]
--- Alıntı sonu ---

GnoStiC:
adilik denir buna ama..

hem en son taksime gittigimde gordugum kadari ile dunkin donut, mudurnu tavukculuk gibi bir firma ile ayni yerdeydi.. durumlari kotu heralde diye desteklemek icin dunkin termos bile aldim.. kapanmaz in$allah.. (carrefour icindekilerinde durumu cok iyi gozukmuyor)

--- Alıntı ---Originally posted by mrr@Apr 18 2006, 02:23 PM
:D :D :D :D :D :D

ooh hemen bi tane gidiyim yiyim içi böle beyaz kremalı olandan... bavyeralı.. yumuşacık ekmeği ooooh..
[post=7069]Quoted post[/post][/b]
--- Alıntı sonu ---

skate:
@Gnostic: Sana bir tiyo kardeşim, lezzeti çok hoş olmasa da 7 Elevenlar donut satıyor. ızmir'de de görmüştüm bir yerlerde 7 Eleven...

mrr:
MCdonalds'da da var burda. Bi bak belki vardır ordaki MClerde de. :)

Google'dan da baktım hakikaten izmir'de baya donut olmamasından yakınan varmış. alla alla..

boyoz yiyin kardeşim yanına haşlanmış yumurta :)

ciddiysen ben gönderirim aslında :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git