Gönderen Konu: Don't hassel the hoff..  (Okunma sayısı 1107 defa)

Don't hassel the hoff..

« : 11.07.2006 17:00:07 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
bir suredir, david hasselhoff'u bircok yerde goruyorum.. dizilerde, filmlerde hatta yarisma programlarinda juri olarak vs.. yaslandi felan ama karizma :)

ee, bu durumda hemen bir kaset yapmak lazim di mi? :D

Hoff-Jump In my Car video clip
(hasta bir Knight Rider fan'i olarak pek bir sevdim acikcasi, ayrica solo kisimlarda background'daki efektlerde gayet guzel..)

Making of..

ayriyetten, gaza geldim, benim de kitt'im olmali diyorsaniz, anahtar teslim KITT'ler:
Mark's Custom Kits-Turnkey Cars

Don't hassel the hoff..

« Yanıtla #1 : 11.07.2006 17:08:11 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
kanka birde david hass. band vardı breakpoint 2005 de live çaldılar :) :) :)

Don't hassel the hoff..

« Yanıtla #2 : 11.07.2006 21:22:11 »
Hızlı düğmeleri aç

Decipher

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://beskrajnost.com
şu an halen daha pouet'de aktif olan bir topic var David Hass... diye klasik pouet olayı koparıyor insanı :)
100% pure coder pr0n

Don't hassel the hoff..

« Yanıtla #3 : 12.07.2006 13:10:01 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Custom Kitt olayına koptum. Bir gün Trans Am alacak parayı denkleştirirsem bu olaya girişebilirim :)

Don't hassel the hoff..

« Yanıtla #4 : 12.07.2006 13:24:19 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
Mark's Custom Kits haricinde Knight Rider replica yapan yerler var ama bu herifleri 1996 yilindan beri takip ediyorum.. replica'lari cok basarili, hatta gecen sene (ya da ondan onceki sene), dizide kullanilan bir Knight Rider'i tamir icin bunlara getirdiler.. fotograflari sitede vardir belki halen, sunu soyleyebilirim ki, Mark'in replica'lari, orjinallerden daha "orjinal"..

turkiyede uygun bir Trans-Am, 10.000$ civarinda ve gidip baktiklarimin durumlari pek iyi degildi.. (cogu kirmizi renkte zaten, renk degistirmek icin bile ruhsat icin bir suru is cikiyormus)

yurtdisindan bitmis bir replica getirmek ise cok komplike.. container kiralayip aleti turkiye sinirina kadar getirmede sorun yok, ama 50.000$ fiyata sahip bir araci, gumrukten gecirmek plaka almak vs cok pahaliya cikiyor..

belkide en temizi, uygun bir trans-am yakalayinca, dis kasasi icin bursaya goturmek, ic dash board'u ise kendimize gore yeni bir dizayn ile sifirdan yapmak.. :)

Alıntı
Originally posted by skate@Jul 12 2006, 01:10 PM
Custom Kitt olayına koptum. Bir gün Trans Am alacak parayı denkleştirirsem bu olaya girişebilirim :)
[post=8116]Quoted post[/post]
[/b]

Don't hassel the hoff..

« Yanıtla #5 : 21.07.2006 00:38:13 »
Hızlı düğmeleri aç

GnoStiC

• Ziyaretçi
su an brenchwarmers diye bir film izliyorum, filmde jon lovitz'in bir tane KITT'i var.. yari SPM ile, sezon 1 dashboard var.. ortaya karisik yapmislar.. :)