Gönderen Konu: Computer Scene programı yayından kaldırılmıştır  (Okunma sayısı 4342 defa)

Hızlı düğmeleri aç

Hydrogen

• 7DX Organizer
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.glance.ws
Arkadaşlar. Computer Scene programı yeni dönemde yayından kaldırılmıştır.
Scene'e destek vermek adında yapılan bu program için emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Teknoloji Tv'nin sahibi Mehmet beye, Genel yayın yönetmeni Muzaffer beye , program yönetmeni Kaan'a aynı zamanda Yiğit'e, Cem'e ve Yusuf'a (Jenerik, teknik destek ve gaz üçlüsü:)) ve diğer teknoloji televizyonu çalışanlarına böyle bir programın gerçekleşmesi için gösterdikleri  çabalardan dolayı teşekkür ederiz.
Aynı zamanda programa katılan konuklarımıza ve izleyenlere de candan teşekkürlerimizi sunarız.
Scene sizinle olsun:)

Computer Scene programı yayından kaldırılmıştır

« Yanıtla #1 : 17.11.2005 16:53:01 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by Hydrogen@Nov 17 2005, 03:23 PM
Arkadaşlar. Computer Scene programı yeni dönemde yayından kaldırılmıştır.
Scene'e destek vermek adında yapılan bu program için emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Teknoloji Tv'nin sahibi Mehmet beye, Genel yayın yönetmeni Muzaffer beye , program yönetmeni Kaan'a aynı zamanda Yiğit'e, Cem'e ve Yusuf'a (Jenerik, teknik destek ve gaz üçlüsü:)) ve diğer teknoloji televizyonu çalışanlarına böyle bir programın gerçekleşmesi için gösterdikleri çabalardan dolayı teşekkür ederiz.
Aynı zamanda programa katılan konuklarımıza ve izleyenlere de candan teşekkürlerimizi sunarız.
Scene sizinle olsun:)
[post=2948]Quoted post[/post]
[/b]

Simdi bole bir programin bir donemlik bile yayinlanmis olmasi muhtesem bsey ama neden bitti beaaaaa :'(

Cok uzuldum ben...

« Yanıtla #2 : 17.11.2005 17:08:08 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
hay sikiiim ya...
türk scene... bi boku beceremiyo, dünyadaki tek örneği olan bi programa sahip çıkamadık, amına koduumun fazlamesai gibi yarrak kürek bi programı bile bu muhteşem programdan daha fazla reyting alıyo herhalde?

bööle scene i götünden sikim diyorum...

kimse üstüne alınmasın... çok kızmış durumdayım...

neyse amına koyim ya...

skate+hydroen, çok üzüldüm ... her salı akşamı heycanla eve gidip record yapıyor ve mutlu oluyordum çok saolun...

yıl 2005, halen "körler saarlar birbirini aarlar" yada "müslüman mahallesinde salyangoz satmak" olayları devam ediyor...

keşke alman olsaydım.

« Yanıtla #3 : 17.11.2005 17:36:28 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Ya bu arada gecerli bi sebep war mi programin yayindan kaldirilmasi icin...

Reyting felansa silah zoruyla en az 500 kisiye izlettirelim programi

« Yanıtla #4 : 17.11.2005 18:13:30 »
Hızlı düğmeleri aç

spritus

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info
sevgili scener dostlarım;

bence program misyonunu tamamladı ve amacına ulaştı. hiç kimseye veya hiçbir şeye kızmaya gerek yok. elimizde programın videoları var ve bunlar acemisinden ustasına kadar tüm scenerlar için birer kaynak. ve evet, güzel hiçbirşey sonsuza dek sürmüyor maalesef.

« Yanıtla #5 : 17.11.2005 18:41:19 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Vigo: Agresif dostum benim :) Lan sanki scene ile bir TV programı çok alakalı şeyler de o kadar kızıyorsun. Atınkinden bir kelebek eksildi derim ben. Bir de "Scene has nothing to do with TV, if it's not a TV cube" derim :D

Özellikle Tech TV genel müdürü Mehmet Marangoz'a ve genel yayın yönetmeni Muzaffer Bilgen'e teşekkür etmek istiyorum. Onların haricinde bizi Tech TV binasına ulaştıran şöförlerden program ekibine, network/security admininden montaj ekibine kadar herkese teşekkür ederim.

« Yanıtla #6 : 17.11.2005 20:21:53 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
bence de güzel bir review ortamı olmuştu; ve nitekim rating ve yerini alabilecek programların daha büyük kitlelere hitap etmesi doğal oalrak sonunu getirdi sanırım. yine de demoscene tarihimizin bir süre boyunca ele ve kayda alınamsı çok iyi oldu. emeği geçen herkese ve öncelikle skate, hydrogen ve spritus'a teşekkürler...

eldeki tüm programların dvd'sini yapmak farz oldu artık; birileri subtitle'ları üşenmeden çıkartırsa ben de bunun dvd menüleme olayını seve seve üstlenirim; elimizde güzel bir tarihi dvd'miz kalır en azından. :o)

« Yanıtla #7 : 17.11.2005 20:48:57 »
Hızlı düğmeleri aç

tesla

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://
Nazar değmesin demiştim en son, hemen değmiş anlaşılan....

Sır kapısı yapmayın, böyle pat diye niye bitti, ??

:( :( :(

« Yanıtla #8 : 17.11.2005 23:25:36 »
Hızlı düğmeleri aç

eirik

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://localhost/
@vigo: abi kIzmakta haklisin. acIkcasI rock market yayindan kaldirildiginda da benzer $eyi hissettigimi du$unuyorum. ama bir de $oyle bakarsan, yeni yilda diskmag cIkmaya ba$ladIktan sonra eger bu mag I bir de dergi cd leri ile dagItabilirsek bana kalirsa tv ile ula$tigindan daha fazla insana ula$acaktir. ha tv deki goruntu olayInIn yerini tutmaz ama o da bi yere kadar

« Yanıtla #9 : 18.11.2005 02:21:14 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.bronxwhq.org
Sistem herseyi yemeye devam ediyor!.

demorpgramida Rating sistemi yuzunden yenilmis, bitirilmistir..

herkese gecmis olsun. Tamda vigo beni "beraber cikariz olm" diye kafaladigi hafta...
   .oO bRoNX ^ zOmbie bOys! Oo.

« Yanıtla #10 : 18.11.2005 13:05:30 »
Hızlı düğmeleri aç

mrr

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emre.co.uk
ben de seyredebilmek için kablolu TVye başvurmuştum. daha yeni bağlandı kablo TV seyredemeden patladı program.

aslında kanala tepkilemizi iletsek, mailler atsak seyrediyoduk noldu diye nasıl olur acaba? Ciddi şekilde kanalla konuşuldu mu? Seyredici kitlesi olarak tepkilerimizi dile getirmek gayet normal geliyor. bişiler yapmalı

« Yanıtla #11 : 18.11.2005 13:31:16 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Neden kaldirildigini tam bir ogrensek ona gore bisiler yapmak ister insan ama tam nedeni de bilmiyorus tabi :)
gerci reyting olsa ne farkedicek mail atip tepki dile getiricek insan sayisi reytinginustune cikmiycaktir sanirim  :(

Bazen bole ilgisiz duyarsiz olabiliyoruz....

« Yanıtla #12 : 18.11.2005 14:42:38 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
zaten böyle bir programın rating'ini ölçtürmemişlerdir bile; hatta kanalda hiç rating ölçümü yaptırılabildiğini sanmıyorum da. olsa olsa birkaç tanıdığa şu programı değerlendirin , işe yarar mı falan demişlerdir, bilgisayarla ilgili birkaç insana da sormuşlardır en iyimser fikirle. onların dahi anlamadığı bir muhabbet dönünce ortamda tabii devamına gerek duymamışlardır.

sonuçta biz bize dum duma modunu aşabileceğimiz bir ortam olamadı anlaşılan; octalfoam'u programda tanıtacak/duyuracak kadar da hızlı yetiştiremedim, ona ayrıca üzülürüm işte. neyse, sağlık olsun; başka yerlerde tanıtırız icabında. program için de daha fazla vah vah moduna girmeyeceğim, eminim skate ve emir ikilisi bu enerjileriyle başka başka projeler, fikirler ortaya çıkartırlar; zaten demoparty olgusuna sahip çıkmaları bile yeter de artar...

bu arada 8bit party, game party falan deniyordu, hepsi söndü?

« Yanıtla #13 : 18.11.2005 15:02:17 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Alıntı
Originally posted by spaztica@Nov 18 2005, 02:42 PM
...., eminim skate ve emir ikilisi bu enerjileriyle başka başka projeler, fikirler ortaya çıkartırlar;...
[post=2967]Quoted post[/post]
[/b]

skate ve emir ikilisi ehuehuehueuehue. olm bi tane yetmedi sana galiba :P

bu arada iyi dileklerin ve sözlerin için saol spaz.

diğer arkadaşlara gelince, programın yayından kaldırılmasının sebebini sormadık bile, kaldırılmışsa kaldırılmıştır o kadar...

« Yanıtla #14 : 18.11.2005 15:03:12 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Originally posted by spaztica@Nov 18 2005, 02:42 PM

bu arada 8bit party, game party falan deniyordu, hepsi söndü?
[post=2967]Quoted post[/post]
[/b]

gecen gun bu aklima geldi vigo'nun tarafinda bi gelisme war mi acaba ya da yardim edilebilcek bi konu war mi?